Logo - Mateo

Tu nas znajdziesz:
P.W. „MAT” Marzena Tkaczuk
Zgodna 4b
27-200 Starachowice

Zadzwoń do nas:
Tel. 41 274 60 20
Sprzedaż: 609 818 122
Produkcja: 509 020 641 / 783 384 570

Napisz do nas:
E- mail: handel@matcukierki.pl

Image Alt
Strona główna  /  O nas

O nas

Poznaj nasz słodki świat!

P.W. MAT to polski producent cukierków czekoladowych oraz waty cukrowej w opakowaniu. Od 2002 roku zajmujemy się produkcją pysznych cukierków czekoladowych a od 2007 również waty cukrowej waty w kubeczkach.

Ciężko przejść obojętnie obok zniewalających zapachów unoszących się od progu starachowickiej fabryki słodyczy. Intensywny zapach prowadzi prosto na produkcję gdzie spotkamy założycieli Marzenę i Adama. Już od ponad 20 lat czuwających nad bezkonkurencyjnym smakiem i jakością słodkich łakoci.

Naszą pasję do słodyczy chcemy dzielić z klientami z różnych miejsc świata. Posiadamy partnerów biznesowych w licznych krajach europejskich, w Kanadzie i USA oraz na Bliskim Wschodzie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się czołowym producentem waty cukrowej na rynku europejskim. Obecnie współpracujemy z sieciami handlowymi i największymi dystrybutorami w Polsce oraz za granicą.

Naszym celem jest dostarczać Państwu najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Nieustannie rozwijamy linie produkcyjne, dzięki którym wprowadzamy nowe produkty na rynek. Bazujemy na sprawdzonych recepturach oraz na najwyższej jakości surowcach. Rygorystyczna kontrola gwarantuje najwyższą jakość oraz doskonały smak wyrobów opuszczających fabrykę.

W ofercie znajdziecie Państwo zarówno owoce w czekoladzie, pralinki czekoladowe, galaretki owocowe, cukierki orzechowe. Niemniej naszym bezkonkurencyjnym bestsellerem jest wata cukrowa oraz śliwki w czekoladzie.

Od wielu lat reprezentujemy Polskę na licznych targach branżowych w kraju i zagranicą. W 2022 Śliwka i Morela Doskonała w czekoladzie zdobyły certyfikat ,,Doceń polskie – Top Produkt’’. Dziękujemy za zaufanie!

Od wielu lat współpracujemy również na zasadzie privat label. Posiadamy szeroki asortyment produktów możliwy do produkcji pod Marką Własną klienta.